Usługi Bestsellery

W pracy home stagera bardzo istotne jest znalezienie kompromisu, pomiędzy tym co wizualne, czyli co podoba się większości, a tym co mierzalne, czyli żeby budżet HS miał realne przełożenie na osiągnięty zysk ze sprzedaży lub najmu nieruchomości.

Home stager przygotowuje wnętrza, które mają podobać się większości klientów, jego nadrzędnym celem ma być sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Tym różni się od projektanta czy architekta wnętrz, który projektuje dla konkretnej osoby, uwzględniając jej preferencje i gusta, nie koniecznie zbieżne z oczekiwaniami rynku. 

Home staging jest bardzo rozbudowaną usługą, ale wiele z jej części możesz wykonać sam, kiedy już będziesz wiedział co należy zrobić.

W naszej firmie możesz także skorzystać z różnych usług składających się na HS, nie zamawiając całkowitej usługi HS, takich jak listy zakupowe, home staging do it yourself, basic home staging, fast home staging i inne. Zapytaj o różne formy pomocy z naszej strony.

Która usługa jest dla mnie?

Nasza firma świadczy wiele małych usług, które składają się na główną usługę Home Stagingu. Pamiętajmy, że koszt takiej usługi zależy od jej zakresu. Dlatego wychodząc Wam naprzeciw stworzyliśmy cały katalog cząstkowych usług HS, dzięki czemu część prac możecie wykonać samodzielnie. Wybór należy do Ciebie, chcesz zlecić cały zakres usług, bo nie masz czasu, ani ochoty się wszystkim zajmować, jesteśmy – za, my współpracujemy ze specjalistami, którzy pomogą zrealizować cały projekt. 

Zadecyduj “Full” Home Staging czy “Do It Yourself “Home Staging?

  • na zdjęciu usługa “Fast” Home Staging

Bestsellery

01.

Fast Home Staging

Home stager przygotowuje mieszkanie z zasobów klienta, wprowadza niektóre modyfikacje, korzystając z neutralnych dodatków zakupionych bądź wypożyczonych.

02.

Lista zakupowa

Klient otrzymuje listę zakupową, w której znajdują się dekoracje, meble, dodatki, rośliny itp, potrzebne dla przygotowania finałowego Home Stagingu w jego nieruchomości.

03.

Final Home staging

Home stager, jako dodatkowe ręce do pomocy, przyjeżdża na sam finał, kiedy mieszkanie jest już gotowe, wprowadza ostatnie poprawki, jest obecny podczas sesji zdjęciowej, na bieżąco reaguje na zmiany.

04.

Do it Yourself

Home stager informuje klienta o koniecznym zakresie zmian w mieszkaniu, prowadzi  klienta za rękę, żeby był w stanie sam przygotować swoje mieszkanie.

05.

Full Home staging

Home stager od początku uczestniczy w procesie zmian, tworzy koncept, listy zakupowe, dokonuje zakupu wszystkich niezbędnych dodatków i mebli, organizuje transport, ma nadzór nad remontem, organizuje ekipę porządkową, przeprowadza cały HS, organizuje sesję zdjęciową, wybiera zdjęcia do ogłoszenia, tworzy ogłoszenie.

06.

Masz pytania?