Kadry Przed i Po

Najbardziej nas cieszą zadowoleni klienci i ich opinie o nas. Naszym głównym celem jest zrealizować cele, które wspólnie założymy z naszymi klientami.

Poniżej prezentujemy nasze realizacje.

Nasze realizacje

Realizacja home stagingowa zawsze wiąże się z wyzwaniem. Należy zdefiniować przeznaczenie nieruchomości, zakres cenowy, klienta docelowego, niezbędne prace do wykonania, budżet, kolorystykę i wiele innych zmiennych. Aby nieruchomość się sprzedała lub wynajęła potrzeba zazwyczaj czasu, a w przypadku zabiegów home stagingowych jesteśmy wstanie ten czas oczekiwania na klienta skrócić. Bardzo ważne w obecnych czasach jest tzw “klikalność w ogłoszenie”, często bez zabiegów home stagingowych mamy dużo słabszą klikalność w ogłoszenie. Pamiętajmy, że klienta musi w naszym ogłoszeniu coś przekonać, zainteresować, żeby zdecydował się wejść je zobaczyć.  Niektóre realizacje wymagają pełnego remontu, nadzoru nad całością, stworzenia całej koncepcji, wszystko zależy do czego przeznaczona jest nieruchomość, dlatego warto się z nami skontaktować i przeanalizować problem, bo być może już przy niewielkich nakładach można osiągnąć bardzo dobre efekty.

Kawalerka przeznaczona przez inwestora do sprzedaży. Zastaliśmy “tzw” stan deweloperski, a udało się nam stworzyć całościowy projekt mieszkania przeznaczonego dla młodej osoby pracującej lub dla pary.

Usługa "Full Home Staging"
ac2ffe6c-348e-43ac-bff4-5fc8aa0c3522
IMG_6559

Mieszkanie 49 m2, które przeszło całkowitą metamorfozę. Duży remont obejmował nowy rozkład pomieszczeń, wymianę wszystkich instalacji, z docelowym przeznaczeniem na najem dla studentów.

Usługa "Metamorfoza"
IMG_6065
IMG_dabrowskiego-26

Usługa “Fast Home stagingu”, zrealizowana na tarasie w mieszkaniu o metrażu 63 m2, przeznaczonym przez inwestora na wynajem długoterminowy. Realizacja HS, sesja zdjęciowa, przygotowanie zdjęć, ogłoszenie. 

Usługa "Fast Home Staging"
IMG_6621 2
IMG_6677

Całkowity remont i metamorfoza mieszkania przeznaczonego na najem długoterminowy. Usługa “Full home staging” obejmująca koncepcję, nadzór remontowy, wykonanie, zakup dodatków, final home staging, przygotowanie do sesji zdjęciowej, ogłoszenie, wynajęcie nieruchomości.

Usługa "Metamorfoza"
IMG_6074
IMG_dabrowskiego-21 www

Usługa “Fast Home stagingu” zrealizowana w mieszkaniu 63 m2, przeznaczonym na najem długoterminowy, meble wykorzystane inwestora, które posiadał w mieszkaniu oraz kilka dodatków, w neutralnych kolorach. Wykonane zdjęcia i ogłoszenie. Mieszkanie wynajęte w jeden dzień.

Usługa "Fast Home Staging"
IMG_6617 2
IMG_6640 2

Usługa Home stagingu zrealizowana w mieszkaniu dwupokojowym o metrażu 43 m2, meble  inwestora, realizacja doboru dodatków, sesja zdjęciowa i przygotowanie do wynajmu. 

Usługa "Fast Home staging"
IMG_5268
IMG_5236

Całkowita metamorfoza łazienki, która swój ostatni remont przeszła 15 lat temu. Niestety myśląc o wynajmie dla studentów, należało przeprowadzić gruntowny remont, nadając tej łazience nowe funkcje. Prysznic, duże szafki do przechowywania, dodatkowe miejsce do przechowywanie pod umywalką, regał łazienkowy, półki, wieszaki, kabina prysznicowa zamiast wanny, duże podświetlane lustro. Najemcy chwalą sobie w mieszkaniach inwestycyjnych wygodę użytkowania i to zaprocentowało w tym przypadku.

Usługa "Metamorfoza"
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_3bd2
IMG_dabrowskiego-39 www

Przygotowanie balkonu w realizacji kawalerki 26 m2 na sprzedaż. Inwestor zainwestował w bardzo przyjazne wykończenie płytkami drewnopodobnymi, natomiast brakowało ocieplenia wizualnego. Tu z kolei przyszedł z pomocą “Fast home staging”, który polegał na gruntownym wyczyszczeniu tarasu i szyb, wyposażeniu  miejsca do relaksu i od razu nabrał on charakteru i przytulności. 

Usługa "Fast Home Staging"
c05b2000-bfd0-45a4-b8b1-c7f888344f82
IMG_6495

“Fast Home staging” wykonany w mieszkaniu na wynajem długoterminowy. Inwestor nie chciał inwestować w meble do sypialni, poradziliśmy sobie i z tym, aranżując przytulną przestrzeń, która zachęcająco wyglądała dla najemców już na zdjęciach.

MUsługa "Fast Home staging Basic"
IMG_5145
IMG_4150

Korytarze są zazwyczaj mało wdzięcznymi powierzchniami do zmian home stagingowych. Obecnie przy aranżacjach części wspólnych w mieszkaniach na wynajem stawia się na wygodę korzystania przez najemców. Osiąga się to poprzez zagospodarowanie miejsc do przechowywania w postaci dużych szaf, wieszaków, półeczek, czy wygodnych ławek czy szafek do butów dla lokatorów. Tak też zostały zaprojektowane części wspólne w tym mieszkaniu na wynajem. Realizacja po gruntownym remoncie.

Usługa "Metamorfoza"
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_3bcf
IMG_dabrowskiego-13 www

Home Staging “Do it Yourself” 

W przepięknej kawalerce, na poznańskiej Wildzie, właścicielka sama stworzyła koncepcję swojego wnętrza, jednak chciała jak najpełniej spełnić wymogi rynku nieruchomości na wynajem. Chętnie jej w tym pomogliśmy, będąc cały czas w kontakcie i realizując usługę Home staging do it Yourself.

Usługa "Do it Yourself Home Staging"
93b88b3d-b8bb-4a44-ba26-e29e85dff8f3
b40a0dc5-4f0b-4479-9290-c26061c367c3