Usługi home stagingu

Najbardziej emocjonującym  momentem w pracy Home Stagera jest zestawienie efektów pracy przed i po metamorfozie. Ukazanie wielu zalet nieruchomości, których już jako jej właściciele nie dostrzegamy. Home Staging zmienia całe postrzeganie nieruchomości.

Konieczna jest wiedza z zakresu marketingu, sprzedaży, wystroju wnętrz, psychologii, ale także, a może przede wszystkim z zakresu ekonomii, bo wszystkie działania muszą mieć uzasadnienie ekonomiczne.

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, masz na to 30 sekund, by przekonać do swojej nieruchomości klienta docelowego.

INSPIRO Home oferuje szeroki wachlarz usług, począwszy od Home stagingu całych mieszkań, pokoi na wynajem, jak i wielu usług dodatkowych.

Pokoje na wynajem

Nadszedł czas, gdy jakość pokoju i jego walory estetyczne bardzo liczą się na rynku nieruchomości. Wszyscy chcą ładnie mieszkać, mimo, że jest to tylko pokój, a nie całe mieszkanie. Home staging zyskuje w oczach inwestorów, bo widzą realne korzyści wynajmowania pokoi po home stagingu. Studenci i osoby pracujące zyskują, bo jest coraz więcej ofert instagramowych pokoi, które trafiają w gusta młodych ludzi.

Home Staging mieszkań

Przygotowujemy mieszkania do wynajmu i do sprzedaży, tak by każdy klient docelowy mógł poczuć się jak w domu i wyobrazić sobie jak w nim mieszka i korzysta z wszelkich udogodnień np. strefy do wypoczynku. 

Usługi dodatkowe

Home staging to nie tylko aranżacja wnętrza, by zyskać ekonomicznie, to bardzo szeroka usługa w skład której wchodzą organizacja ekipy remontowej, która wykona drobne i większe remonty, nadzór remontowy, wdrożenie zmian – projekt zakupowy, transport wyposażenia, odbiór paczek, montaż, stylizacja, organizacja sesji, zdjęcia, ogłoszenia, pośrednictwo w wynajmie. Dzięki szerokiej współpracy ze specjalistami INSPIRO Home może zaoferować szeroki wachlarz usług dodatkowych.

Renowacja mebli

W naszej ofercie znajdziecie też usługi z zakresu renowacji mebli, w szczególności z polskiego, cenionego obecnie designu lat 60-70. Lubisz Mid Century Design? –  zapraszamy Cię do zakładki Sklep, by zobaczyć nasze produkty. W swoim portfolio mamy już renowacje zarówno krzeseł jak i foteli takich znakomitych projektantów jak J. Chierowski, H.Lis, A.Puchała czy M.Zieliński. Meble te przechodzą całkowitą renowację stolarsko – tapicerską, z doborem przez nas koloru drewna i materiałów do danego modelu, a ich jakość wykonania gwarantowana jest przez naszą firmę.