INSPIRO Home - O Nas

Marka INSPIRO Home powstała z miłości do wnętrz. Stworzona przeze mnie w 2013 roku była odpowiedzią na fascynację stylem skandynawskim. Początkowo pod marką działał sklep internetowy, który oferował wiele produktów znakomitych marek duńskich, oferujących wyposażenie wnętrz, takich jak Bloomingville, Hubsch, Cozy Living Copenhagen, House Doctor, Ib Laursen, Lene Bjeere czy Rice. Równolegle rozwijała się moja pasja do nieruchomości, najmu, inwestowania, badania potrzeb klientów na rynku nieruchomości, co z czasem połączyło obie moje pasje w jedną. Marketing nieruchomości czyli przygotowanie jej do najmu i sprzedaży stał się moją pasją i wyróżnikiem mojej marki. Obecnie INSPIRO Home, dzięki kontaktom biznesowym z innymi specjalistami, jest w stanie obsługiwać inwestorów na rynku nieruchomości, pozostając wierna jednak swoim początkom, jakim była miłość do aranżacji wnętrz. po ukończeniu licznych kursów Home Stagingowych powstał koncept Marketingu nieruchomości, który od miesięcy staram się z powodzeniem wcielać w życie.

W INSPIRO Home udało połączyć się dwie pasje aranżacje wnętrz i nieruchomości, które wspaniale się uzupełniają. 

Joanna Zbytek-Szuba

właściciel marki INSPIRO Home, home stagerka, ekonomistka, inwestorka
Poznaj nas

Witaj,

Nazywam się Joanna Zbytek-Szuba jestem właścicielką marki INSPIRO Home, z wykształcenia jestem ekonomistką, która ukończyła Handel i Marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, home stagerka, designerka, ekonomistka, inwestorka, mama.  W 2013 r. stworzyłam markę INSPIRO Home, jako odpowiedź na potrzeby rynku zainteresowanego stylem skandynawskim. Od 2013 roku z pasją realizuję pasję aranżacji wnętrz, obecnie działając przede wszystkim w branży nieruchomości, na poznańskim rynku i w okolicach, obsługując wielu uczestników rynku nieruchomości. Moją pasją są nie tylko wnętrza, nieruchomości, ale również polski design, szczególnie z lat 60 i 70.  

Jestem absolwentką licznych szkoleń i kursów z branży nieruchomości i home stagingu. W tym prestiżowego kursu biznesowego dla Home Stagerów, prowadzonego, przez uznaną home stagerkę Klaudię Leszczyńską, twórczynię pojęcia Insta Stagingu. 

Moimi klientami są zarówno klienci instytucjonalni, jak i inwestorzy i klienci indywidualni. Zawsze do każdego zlecenia podchodzę z pasją i należyta starannością. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi usługami.

8 +
LAT NA RYNKU NAJMU
17 %
ŚREDNIO WIĘKSZY ZYSK PO HS

Dbałość o szczegóły

Marketing nieruchomości to moja pasja

Najważniejsza w mojej pracy jest wizja, jak przygotować nieruchomość dla klienta docelowego, by zobaczył w niej swój dom.

Przygotowanie musi być zgodne z przeznaczeniem tej nieruchomości i trendami, wyznaczonymi na rynku nieruchomości. Klient docelowy, to ktoś, kto nie tylko zakupi lub wynajmie naszą nieruchomość, ale również będzie z niej korzystał, więc doceńmy jego marzenia. Każdy, posiadający nieruchomość na sprzedaż bądź wynajem chce, by jego nieruchomość była wyjątkowa i szybko się wynajęła, czy sprzedała, przy uwzględnieniu rachunku ekonomicznego, ja chętnie pomogę to zrealizować.

Nie masz czasu się zająć przygotowaniem nieruchomości, chętnie podejmę się zadania, by ją za Ciebie przygotować, masz ochotę samemu poeksperymentować, chętnie udzielę Ci wskazówek, albo przekażę listę zakupową, byś home staging mógł wykonać samodzielnie.

IMG_6560
IMG_dabrowskiego-42 kolaz
IMG_6677

Szeroki wachlarz usług dotyczący Twojej nieruchomości

Nasz firma oferuje szeroki wachlarz usług związany z nieruchomościami. Dzięki współpracy z licznymi specjalistami, jesteśmy w stanie zaooferować wiele usług, między innymi poprowadzić nadzór inwestorski czy remontowy nad nieruchomością, przygotować listę niezbędnych prac, które należy wykonać, by nieruchomość była gotowa do sprzedaży lub wynajmu, zaoferować przygotowanie home stagingu całej nieruchomości, jej części, przygotować listy zakupowe, przeprowadzić Final Home staging, w celu na przykład wykonania sesji zdjęciowej, przygotować sesję zdjęciową z obróbką zdjęć, przygotować ogłoszenie, w celu skuteczniejszego dotarcia do klienta docelowego i wiele innych.