Fast Home Staging

1.197,00 

Fast Home Staging – to usługa premium, której zamówienie może nastąpić nawet 48 h przed wykonaniem usługi. Możesz z niej skorzystać, gdy nie masz żadnych zakupionych dodatków, potrzebujesz home stagingu do sesji zdjęciowej, potrzebujesz szybko wystylizować mieszkanie, ale nie masz na to czasu.

W cenie usługi dodatki mogą zostać na Twojej nieruchomości do 7 dni kalendarzowych, w tym czasie, musisz zadbać o prezentację swojej nieruchomości lub wykonanie sesji zdjęciowej.

Cena zawiera podatek VAT (23%)

Fast Home Staging – to usługa premium, której zamówienie może nastąpić nawet 48 h przed wykonaniem usługi. Możesz z niej skorzystać, gdy nie masz żadnych zakupionych dodatków, potrzebujesz home stagingu do sesji zdjęciowej, potrzebujesz szybko wystylizować mieszkanie, ale nie masz na to czasu. Czego od Ciebie potrzebujemy? Jedynie zdęć Twojej nieruchomości.

Co zyskujesz:

  • szybkie wystylizowanie swojej nieruchomości,
  • oszczędność swojego czasu,
  • analiza kolorystyczna,
  • wypożyczenie gotowych dekoracji, bez konieczności ich zakupu,
  • przygotowanie przez eksperta, który przygotuje wszystko za Ciebie.

W cenie usługi dodatki mogą zostać na Twojej nieruchomości do 7 dni kalendarzowych, w tym czasie, musisz zadbać o prezentację swojej nieruchomości lub wykonanie sesji zdjęciowej. Mieszkanie powinno zostać przygotowane i posprzątane  do stylizacji.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.