Konsultacja Home Staging on-line

597,00 

Dzięki Konsultacji Home Stagingowej on -line uzyskasz diagnozę swojej nieruchomości. Omówimy proces zmian w Twojej nieruchomości i dokładnie przyjrzymy się Twoimu klientowi docelowemu. Uzyskasz wskazówki, co do samodzielnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.

Konsultacja trwa do 75 minut.

Dzięki Konsultacji Home Stagingowej uzyskasz diagnozę swojej nieruchomości. Omówimy proces zmian w Twojej nieruchomości i dokładnie przyjrzymy się Twoimu klientowi docelowemu. Uzyskasz wskazówki, co do samodzielnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.

Co zyskasz?

  • pewność, że przygotujesz swoje mieszkanie tak, by spełniało wszystkie oczekiwania na rynku nieruchomości,
  • zaoszczędzisz czas i pieniądze, bo będziesz dokładnie wiedział w jakim kierunku powinny pójść Twoje przygotowania,
  • zyskasz opinię eksperta, praktyka, działającego na rynku nieruchomości, dzięki czemu łatwo Ci będzie przygotować się do rozmowy z potencjalnymi klientami,
  • będziesz dokładnie wiedział, jakich zmian potrzebuje Twoja nieruchomość,
  • zyskasz do 75 minut konsultacji podczas, której uzyskasz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania dotyczące sprzedaży lub wynajmu Twojej nieruchomości,
  • gotowe recepty co do dekoracji i zmian, które podniosą wartość wizualną Twojej nieruchomości.

Konsultacja trwa do 75 minut. Jesteś z innego miasta? To nie problem, konsultacja jest on – line. Jest możliwa również konsultacja stacjonarna, w Poznaniu do konsultacji stacjonarnej należy doliczyć koszt 100 zł brutto (zawiera 23% VAT), w pozostałych lokalizacjach w Polsce konsultacja stacjonarna wyceniana jest indywidualnie.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.